top of page

Jak czyścić srebro

Zaktualizowano: 7 kwi

Oto nasze trzy najlepsze rekomendacje jak czyścić srebro:


Płyny do czyszczenia srebra

Connoisseurs Silver Jewelry Cleaner w klasycznym czerwonym słoiczku to płyn do bezpiecznego czyszczenia i usuwania nalotu ze srebrnej biżuterii, takiej jak bransoletki, łańcuszki, pierścionki, kolczyki i inne elementy biżuterii, które nie są ozdobione kamieniami oraz nie są pokryte np. rodem.


Dazzle Drops Silver Jewelry Cleaner to kolejny produkt do czyszczenia srebrnej biżuterii, który nadaje się również do srebra platerowanego, postarzanego lub srebrnego z kamieniami szlachetnymi. Został specjalnie opracowany do czyszczenia, polerowania i ochrony biżuterii, pozostawiając warstwę zapobiegającą matowieniu. Ta świeża formuła jest nietoksyczna.


Czyszczenie srebra na sucho

Jeśli chcesz zadbać o swoją srebrną biżuterię bez użycia płynów, wypróbuj nasze wygodne ściereczki do czyszczenia oraz polerowania biżuterii srebrnej. Connoisseurs UltraSoft® to system dwóch ściereczek gdzie jedna służy do czyszczenia a druga do polerowania.

Możesz użyć również naszych suchych jednorazowych chusteczek Connoisseurs Jewellery Wipes do czyszczenia biżuterii. Chusteczki zawierają specjalną formułę, która łatwo i szybko usuwa nalot i chroni przed matowieniem, jednocześnie odnawiając piękny blask.


Jak czyścić srebro
Silver Jewelery Cleaner

3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page